page-top

Hayyam Meyhanesi

HİKAYEMİZİ KEŞFEDİN

Hayyam Meyhanesi 4 Aralık 2015’te, İzmir’de eski meyhane kültürünün havasını solumak isteyenlerin dinlenme durağı olarak tasarlanmış konseptiyle misafirlerine kapılarını açtı. Kısa sürede İzmir’in sayılı meyhaneleri arasında yerini alan Hayyam Meyhanesi için sağlam meyhaneciliğin sırrı; işletmeci, idareci ve çalışanlar ile misafirlerinin arasında kurulan dostluk bağlarıdır.

city-h
page-top

Nasıl Yapıyoruz?

MUTFAK

Samimiyetin özlemini duyanların adresi olan Hayyam Meyhanesi, misafirlerini kaliteden ödün vermeyen lezzetler ile karşılıyor. Zengin, birbirinden lezzetli et çeşitleri ve özenle hazırlanmış Ege meyhane klasiklerinin yanı sıra özel lezzetlere sahip meze tepsisi ile her zevke hitap ediyor.

Misafilerine rakının yanında, ara sıcakları, etleri ve mezeleri ile muhteşem lezzetler sunan Hayyam; şaşlık, lokum, güveçte tereyağlı kuzu incik ve ızgara ciğer gibi favorilere sahip. Bu listedeki şaşlık ve lokum şiş için, gündüzden rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Meze tepsisinin seçkin lezzetleri arasında ise; cunda, hayyam, yela ve girit ezme bulunuyor. Seçkin ara sıcak menüsünde ise tereyağlı dil, ciğer ve sıcak ot tabağı öne çıkıyor.

city-h-2
page-top

Bir Göz Atın

HAYYAM NASIL BİR YER?

Geleneklere uygun ve aynı zamanda şık bir mekanda, hoş sohbet eşliğinde rakı içmek isteyenlerin zamanla favori mekanı haline gelen Hayyam Meyhanesi’nin müdavimleri, her zaman korunan bu sıcak ortamdan ve kaliteden ödün vermeyen mutfağın zengin et çeşitliliğinden vazgeçemiyorlar. Misafirleri için Hayyam Meyhanesi, nezih bir aile ortamı olarak tanımlanıyor. Hizmet kalitesini üst düzeyde tutmaya özen gösteren Hayyam ailesi, İzmir ve çevresinden bir çok ünlü müdavime sahip olmanın keyfini çıkarıyor.

page-bottom

        RZV Bayraklı: +90 232 486 12 86 | Atakent: +90 232 729 42 42

© 2019 Hayyam Meyhanesi | Tüm hakları saklıdır. | #iyiişiyimarka